Tipul job-ului: Full Time
Locație: Cluj-Napoca

Rolul tau:

Cautam un Manager proiect în construcții pentru clientul nostru specializat in proiectare productie si montaj structuri metalice si structuri prefabricate din beton, la cele mai inalte standarde, pentru diferite aplicatii: hale agricole, hale industriale, cu o vechime de peste 28 de ani care s-a dezvoltat prin corectitudine, transparenta si principii sanatoase de business.

Cunostinte si calificari necesare:

Studii medii /superioare– de preferat in domeniul constructiilor (inginerie civila sau structurala);
Competente foarte bune de organizare, planificare, coordonare, control, capacitatea de a lua decizii;
Capacitate de analiza si sinteza, orientare catre respectarea termenelor si atingerea rezultatelor finale;
Experienta de munca:
· Experienta relevanta coordonare proiecte (avantaj proiecte de constructii)

Descrierea jobului

JOB-ul tau | Principalele atributii includ, dar nu se limiteaza la:
Coordonarea si organizarea activitatii santierelor de la biroul central
Planificarea și urmarirea lucrarilor
Coordonarea echipele si succesiunea lor in santier, incadrarea in timp si buget,
Urmarirea executiei si calitatii acestuia, organizarea receptiilor pe stadii si faze, procedurile de predare-preluare a proiectului de executie,
Aplicarea corespunzatoare a legislatiei in vigoare, a procedurilor de lucru.

Beneficii:

Pachet salarial motivant, decontare transport.
Posibilitatea de dezvoltare profesionala, acces la formare profesionala.

Integra HR – Suntem aici pentru a gasi omul potrivit la locul potrivit, la momentul potrivit.

Clientul nostru, Imosteel este o companie din Cluj-Napoca specializata in activitati de proiectare si executie constructii metalice.

Astept CV-ul tau la alina.babasan@integrahr.ro.  Daca indeplinesti criteriile pentru acest post, te voi contacta pentru a stabili o prima intâlnire si pentru a te cunoaste.

Prin trimiterea aplicatiei tale pentru acest anunt de angajare iti exprimi acordul de a fi contactat prin e-mail, telefon sau prin alt mijloc de comunicare, de catre unul dintre reprezentantii nostri, cu scopul de a-ti oferi mai multe detalii despre postul vizat, de a stabili un interviu, o intalnire sau o discutie ulterioara relationata unei oportunitati de angajare. Pentru mai multe detalii privind utilizarea datelor personale, te rugam sa citesti politica noastra de confidentialitate.