Departament: Property Management

Tipul job-ului: Full Time

Sediul: Cluj-Napoca

Obiectivul general este acela de a administra din punct de vedere financiar proprietati imobiliare, cladiri de birouri si blocuri de locuinte. Pentru indeplinirea acestui obiectiv sunt avute in vedere in principal urmatoarele activitati:

Responsabilitati

  • Inregistrarea contractelor de inchiriere si al contractelor operationale care deservesc cladirile;

  • Monitorizarea obligatiilor si drepturilor de natura financiara care rezulta din aceste contracte;

  • Pregatirea rapoartelor de plata lunare, semestriale, a bugetelor venitului anual si a altor rapoarte;

  • Analiza de costuri si centralizarea costurilor in vederea refacturarii lor catre clienti;

  • Facturarea lunara a chiriilor, Service Charge-ului si utilitatilor aferente cladirilor de birouri si proiectelor rezidentiale;

  • Pregatirea bugetului anual aferent cheltuielilor operationale si cheltuileilor capitale impreuna cu echipa de Property Management;

  • Monitorizarea platilor si a incasarilor;

  • Urmarirea si actualizarea garantiilor.

Cerinte

  • Studii economice superioare

  • Experienta de lucru cu aplicatii specifice din domeniul real estate este un plus (dar nu obligatoriu)

  • Cunostinte avansate MS Office (Excel) si Internet Banking

  • 2-3 ani experienta intr-o pozitia similara, in sfera adminsitrarilor de proprietati reprezinta un avanaj

  • Limba engleza nivel mediu spre avansat

  • Abilitati interpersonale si de comunicare excelente

  • Cautam o persoana organizata, fire analitica, cu orientare catre cifre si rezultate

Beneficii oferite

  • Mediu de lucru profesional la standarde europene in cadrul unei firme internationale reputate

  • Instruire profesionala pentru acumularea cunostintelor specifice si lucrul cu aplicatiile utilizate de companie

  • Pachet salarial competitivtichete de masa (40Lei/zi), abonament servicii medicale in reateaua Medicover, decontare cheltuieli transport, bonus de performanta.

Astept CV-ul tau la andreea.muresan@integrahr.ro. Daca indeplinesti criteriile pentru acest post, te voi contacta pentru a stabili o prima intalnire si pentru a te cunoaste.

Integra HR – Suntem aici pentru a gasi omul potrivit la locul potrivit, la momentul potrivit.

Clientul nostru, compania internationala White Star Real Estate are o echipa de profesionisti care integreaza urmatoarele servicii, pentru a se potrivi nevoilor operationale / de management ale partenerilor de dezvoltare si ai proprietarilor terti. Managementul activelor, administrarea proprietatii, administrarea facilitatilor, servicii de coordonare a leasingului, servicii de contabilitate, constructii / gestionarea proiectelor, gestionarea energiei, consultanta. Pentru mai multe detalii http://www.whitestar-realestate.com/.

Prin trimiterea aplicatiei tale pentru acest anunt de angajare iti exprimi acordul de a fi contactat prin e-mail, telefon sau prin alt mijloc de comunicare, de catre unul dintre reprezentantii nostri, cu scopul de a-ti oferi mai multe detalii despre postul vizat, de a stabili un interviu, o intalnire sau o discutie ulterioara privitoare la oportunitatea de angajare. Pentru mai multe detalii privind utilizarea datelor personale, te rugam sa citesti politica noastra de confidentialitate.